Ana Sayfa arrow DERGİLERİMİZ arrow SAVUNMA ve HAVACILIK
SAVUNMA ve HAVACILIK PDF Yazdır E-posta

SAVUNMA ve HAVACILIK • DEFENCE and AEROSPACE 

Yıllık 6 Sayı, Türkçe - Published bimonthly in Turkish

Mönch Türkiye Yayıncılık, Bonn/Almanya merkezli uluslararası Mönch Publishing Group (MPG)'un Türkiye, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Orta Doğu faaliyetleri için bir odak noktası olarak 1987 yılında kurulmuştur.
Konuyla ilgili yetkili ve uzmanların istek ve arzuları doğrultusunda Savunma Sanayi ve Sivil Havacılık konularında uluslararası platformlardaki gelişmeler, ArGe faaliyetleri, endüstriyel, teknik ve bilimsel konularla ilgili bir bilgi ve iletişim platformu oluşturmak amacıyla Savunma ve Havacılık dergisi Türkiye'nin savunma sanayi ve sivil havacılık konularında tek uzman dergisi olarak yayınlamaya başlamıştır.
1987 yılından günümüze kadar başarıyla yayınını sürdüren Savunma ve Havacılık dergisi, bir yandan uluslararası savunma sanayilerindeki gelişmeleri ve gerçekleştirilen çalışmaları okuyucularına düzenli olarak iletirken, ayni zamanda da Türkiye'de ayniı dogrultudaki faaliyetleri Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçları çerçevesinde ele alarak, tüm ilgililer için iki taraflı bir bilgi iletişim platformu olarak yerini almıştır
.

Mönch Media Turkey was created in 1987 to provide a forum of technical information for the fast-developing and expanding defence and defence industrial activities of Turkey and her neighbours.
Today, boasting 20 successful years, Savunma ve Havacılık (Defence and Aerospace) is the information platform for the decision making mechanisms of the Turkish procurement circles in a multitude of areas, both military and industrial.
Savunma ve Havacılık is today well established and respected as an independent source of reference.
Savunma ve Havacılık is the platform through which to reach the Turkish defence and aerospace community through advertising.
Savunma ve Havacılık serves Turkish Industry experts through detailing and reporting on international activities in the defence and aerospace field and projecting these onto the requirements of the Turkish Armed Forces in the national goal to create a defence industrial capability in advanced technologies.
Savunma ve Havacılık, with its high circulation and targeted distribution, enjoys a unique position among the professional publications in Turkey
.

 
Abone Formu - Subscription Form